В Україні змінять тарифи на електроенергію для населення

Фото з відкритих джерел

За словами міністра економіки, верстви населення, які споживають до 100 кВт⋅год електроенергії на місяць, отримають зниження тарифу

Міністерство енергетики наступного тижня представить оновлену постанову про спеціальні зобов'язання на ринку електроенергії (ПСЗ). Про це під час Години запитань у Верховній Раді до уряду сказав міністр енергетики Герман Галущенко, передає УНІАН.

"Ми хочемо побачити стабільність тих тарифів на електроенергію і зробити диференційований підхід, який дасть можливість забезпечити соціально вразливий прошарок населення", - наголосив чиновник.

За його словами, стабільність у тарифах на майбутнє дасть можливість для побутових споживачів запланувати та вжити заходів з енергозбереження.

Міністр енергетики уточнив, що вразливі верстви населення, які споживають до 100 кВт⋅год електроенергії на місяць, отримають зниження тарифу, а для інших тарифи будуть переглянуті. 

"З 1 липня буде новий механізм, він передбачає диверсифікацію тарифів залежно від категорії населення... ми бачимо, що ми можемо захистити соціально вразливі верстви населення. Ми виділяємо населення, яке споживає до 100 кВт", - сказав він.

Новини за темою: У Міненерго назвали причину зростання місячних цін на газ

Нагадаємо, на початку червня у відомстві анонсували розробку нової моделі покладання спецобов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО), на основі якої формуються тарифи на електроенергію для населення. У документі обіцяли обов'язково передбачити захист малозахищених категорій громадян.