В Україні можуть запровадити новий податок для громадян

Фото з відкритих джерел

Він стосується оподаткування візитних карток працівників підприємств

В Україні можуть запровадити оподаткування візитних карток, які видають підприємства своїм працівникам. Про це повідомляє пресцентр Головного управління Державної податкової служби у Львівській області.

Як зазначається, вартість візитних карток додаватиметься до місячного доходу працівника, з якого буде стягуватися 18% збору.

У інтерв’ю Ubr.ua адвокатка Марина Семенова уточнила, що збір за оподаткований дохід, до якого може бути включена вартість візитівок, повинен сплачувати роботодавець.

"У цьому випадку необхідно розрахувати кількість візитівок, які видані окремим співробітникам і їх вартість", - додає вона.

Зауважимо, середня вартість 100 візитних карток в столичних друкарнях наразі становить 99 гривень. Тобто якщо роботодавець буде надавати працівнику 100 візитних карток на місяць, то йому доведеться з власної зарплати заплатити за них 17,8 гривні податку.

Новини за темою: ООН закликає ввести податки для бізнесменів, статки яких під час пандемії зросли

Нагадаємо, що раніше Міністерство аграрної політики пропонувало при оподаткуванні операцій з постачання сільськогосподарської продукції знизити ставку податку на додану вартість.