Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Україна готова до роботи місії МВФ у найкоротші терміни, - голова НБУ

Кирило Шевченко
Голова Нацбанку Кирило Шевченко Сайт Кирила Шевченка

В НБУ запевнили у своїй відданій співпраці з МВФ

Голова НБУ Кирило Шевченко під час зустрічі в США з директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером заявив, що Україна готова до роботи місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) у найкоротші терміни. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку. 

За словами Шевченка, підтримка МВФ Україні потрібна для найшвидшого відновлення економіки. Крім цього, ця співпраця дозволить країні надалі виконувати зовнішні зобов’язання і збільшити її міжнародні резерви до 29—30 млрд доларів у наступних роках. 

Новини за темою: МВФ викручуватиме нам руки: Через дефіцит бюджету будуть зменшені субсидії та неіндексовані пенсії, – економічний експерт

"Національний банк України максимально відданий співпраці нашої країни з МВФ... Результативний діалог з міжнародними партнерами є запорукою для збереження макрофінансової стабільності", - додав голова НБУ. 

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що Україна виконала вже 4 із 10 структурних маяків меморандуму з Міжнародним валютним фондом, а ще два - перебувають на завершальному етапі.