У Мінагрополітики пропонують скрізне зниження ПДВ

EPA-EFE

Також пропонують внести пропозиції щодо оподаткування сімейних фермерських господарств

Міністерство аграрної політики пропонує при оподаткуванні операцій з постачання сільськогосподарської продукції знизити ставку податку на додану вартість. Про це повідомляє пресслужба відомства за результатами засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в агросекторі.

Зокрема, заступник міністра Тарас Висоцький окреслив стан готовності законодавчих змін щодо ліцензування палива в частині сільськогосподарських товаровиробників.

"На сьогодні є кінцева компромісна редакція цього документу, який погоджений ДПС, Мінфіном, Мінагро та профільними аграрними асоціаціями. За очікуваннями, пропоновані зміни розглядатимуться на наступній сесії парламенту та мають бути ухвалені", - сказав Висоцький.

"Міністерство пропонує скрізне зниження ПДВ, щоб соціально підтримати споживача. Крім того, потрібно внести пропозиції щодо оподаткування сімейних фермерських господарств.

Актуальним є також вирішення проблеми щодо вирівнювання конкурентоспроможності виробництва й реалізації продуктів харчування у частині оподаткування", - додав заступник міністра, коментуючи питання ставки ПДВ.

Також учасники засідання обговорили проблемні питання зупинки податкових накладних, спеціальні бюджетні дотації за утримання паїв, а також способи хеджування ризиків для агровиробників в умовах невизначеності.

Новини за темою: Зеленський підписав закони про податкову амністію

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада у четвер, 15 липня, підтримала у першому читанні законопроєкт №2713-д ''Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей''