"Нафтогаз" планує ввести новий сезонний тарифний план для населення

Віталій Бєлоусов/РІА Новини

Він буде з можливістю рівномірних оплат

"Нафтогаз України" планує в липні презентувати новий сезонний тарифний план поставки газу для населення. Про це повідомив директор з інтегрованих комунікацій компанії Максим Білявський на своїй сторінці у Facebook.

"Плануємо в липні представити нову пропозицію на ринку - сезонний тарифний план з можливістю рівномірних оплат", - написав він.

Також чиновник пояснив, що означає оприлюднена напередодні ціна на газ у понад 11 грн за куб.м.

Новини за темою: "Нафтогаз" працює над трирічним продуктом ціни на газ, - Шмигаль

''11,94 – це обов`язкова ціна газу для побутових споживачів? Ні! Усі клієнти ТОВ ''Газопостачальна компанія ''Нафтогаз України'' за замовчуванням обслуговуються за річним тарифним планом ''Фіксований'', тобто 7,96 грн за кубометр із ПДВ, без вартості розподілу.

Для побутових клієнтів ця ціна на газ зафіксована на рік та не змінюється навіть за умов підвищення цін на європейських хабах і сезонних коливань'', - наголосив Білявський.

Він також підкреслив, що підключення до тарифного плану ''Місячний'' відбувається лише за бажанням клієнта.

Новини за темою: "Нафтогаз" назвав річний тариф на паливо для українців

Нагадаємо, раніше газопостачальна компанія "Нафтогаз України" оприлюднила місячний тариф на газ для населення у червні 2021 року на рівні 11,94 грн/куб. м. Це на 50% вище, ніж тариф "Фіксований" (7,96 грн/куб. м), який діє протягом року.