У Кабміні хочуть підвищити пенсії військовослужбовців: Кого торкнуться зміни

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Урядовий портал

Зокрема, хочуть зменшити наявні диспропорції виплат, які були призначені в різні роки

Кабінет міністрів планує підвищити пенсійні виплати військовослужбовцям, це стосуватиметься військових, які вже вийшли на пенсію, а також учасників бойових дій, які втратили працездатність. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"У 2017 році, при внесенні змін до закону про індексацію грошових доходів населення, питання індексації пенсій для військових не було врегульовано. Через це сьогодні новопризначені пенсії та пенсії, призначені до 2018 року, відрізняються майже вдвічі. І наш уряд планує виправити цю ситуацію", - зазначив очільник Кабміну.

За його словами, вже на наступному засіданні уряду за ініціативи президента Володимира Зеленського буде ухвалено розроблене Міністерством соціальної політики рішення про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії.

Новини за темою: Мінімальні пенсії та надбавки донорам: ПФУ назвав види виплат, які зросли з 1 липня

З 1 липня Кабінет міністрів планує:

  • встановити щомісячну доплату в сумі 2000 гривень для майже 400 тисяч військовослужбовців-пенсіонерів;
  • встановити мінімальну пенсійну виплату на рівні 3854 гривні.

Окрім цього, передбачається підвищення виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Таким чином понад 40 тис. людей отримають підвищення майже у 700 гривень.

Новини за темою: Кабмін визначився з органом, який ліцензуватиме пенсійні фонди

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що з 1 січня 2022 року зростуть пенсії в середньому на 40% у понад 30 тисяч осіб з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.