У Черкасах підвищили тарифи на опалення: Наскільки зросли ціни

Фото з відкритих джерел

За новим тарифом газ коштуватиме 24 тис. 993 гривні за 1000 кубів

Виконавчий комітет Черкаської міської ради 28 вересня на засіданні вирішив підвищити ціни на теплопостачання в середньому на 200 гривень для побутових споживачів. Про це повідомив "Укрінформ".

"Щоби розпочати опалювальний сезон, потрібно затвердити новий тариф. У нас ціни й так істотно нижчі в порівнянні з іншими містами. Тариф переглядатимемо щомісяця й коригуватимемо його.

Якщо ми не використаємо газ цього місяця, то направимо його на наступний місяць", - зазначив директор черкаського "Теплокомуненерго" Павло Карась.

За його словами, вода подорожчала вдвічі, електрика - на третину. За новим тарифом газ коштуватиме 24 тисячі 993 гривні за 1000 кубів.

"Це означає, що люди платитимуть в середньому на 200 гривень більше за тепло. Все інше ми перекриваємо", - додав Карась.

Як відомо, востаннє тариф на тепло в Черкасах переглядали в березні 2020 року.

Новини за темою: Ціну на газ в Україні можуть підвищити і протягом опалювального сезону: Експерт назвав причину

Нагадаємо, що раніше економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що бюджетні організації цього опалювального сезону можуть стикнутися із енергетичним колапсом. За його словами, найголовніша проблема – це тепло для населення, другий момент – це тепло для бюджетних організацій - садочків та шкіл.