Тендер на закупівлю 80 нових поїздів: УЗ продовжила на місяць термін прийому заявок

Швидкісний поїзд "Укрзалізниці" Державна прикордонна служба

Приміські поїзди будуть задіяні у проєкті City Express

"Укрзалізниця" продовжила на місяць – до 1 грудня – терміни подання пропозицій учасниками на тендер із закупівлі 80 нових приміських і регіональних поїздів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Таке рішення було прийнято у зв'язку з активним інтересом потенційних учасників, запитами від них на надання додаткового часу для підготовки якісної тендерної документації та цінових пропозицій і прагненням АТ "Укрзалізниця" дати вичерпні відповіді на уточнювальні запитання від усіх учасників", – заявили в УЗ.

Зазначається, що до компанії надійшло понад 130 запитань та офіційні звернення щодо надання додаткового часу для підготовки тендерних пропозицій.

Термін подачі відтепер – 1 грудня 2021 року, а аукціон із закупівлі пасажирського рухомого складу відбудеться 6 січня 2022 року.

У рамках тендеру компанія планує придбати 60 електропоїздів для приміських перевезень і 20 електропоїздів для регіональних маршрутів. Загальна сума закупівлі – понад 31,4 млрд грн.

"До участі в тендерній закупівлі запрошені провідні світові виробники Siemens, Stadler, Alstom, Pesa, Skoda, Крюківський вагонобудівний завод та інші.

Співпраця з переможцем тендеру розрахована на 5 років, тож постачання поїздів заплановані партіями до 2026 року", – нагадали в компанії.

Новини за темою: "Укрзалізниця" почала продавати квитки через чат-боти у соцмережах: Як це працює

Раніше повідомлялося, що компанія "Укрзалізниця" оголосила тендер на закупівлю 80 нових приміських та регіональних поїздів.