Світовий банк назвав умови для надання другого траншу Україні

worldbank.org

Перспективи другого траншу позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення залежать від підтримки адекватної макроекономічної бази

Світовий банк надасть Україні другий транш у 350 мільйонів доларів, але у разі виконання певних умов. Про це розповіла віцепрезидент СБ у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б'єрде в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Перспективи другого траншу позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення залежать від підтримки адекватної макроекономічної бази.
 
Вони також залежать від прийняття того необхідного законодавства, яке встановить належну інституційну базу для функціонування недавно відкритого ринку землі, особливо від закону, який запускає Фонд часткового гарантування кредитів для допомоги малим і середнім фермерам отримати доступ до фінансування", - наголосила вона.
 
Б'єрде також підкреслила важливість відкриття ринку землі, але попередила, що його реалізація вимагатиме ще багато зусиль.
 
Зокрема, за її словами, слід спростити доступ до кредитів для дрібних фермерів.
 
"Успішна реалізація земельної реформи - важливий шанс дати поштовх до економічного зростання України в майбутньому", - зауважила Б'єрде.
 
 
Нагадаємо, раніше віцепрезидент Єврокомісії Владислав Домбровскіс заявив, що ЄС готовий повернутися до питання виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги у вересні.