Скільки українців отримають житлові субсидії: У Мінсоцполітики дали відповідь

Фото з відкритих джерел

Усього у міністерстві очікують 3 млн одержувачів

В Україні на сьогодні житлові субсидії оформили вже 2,5 млн домогосподарств. Всього у Міністерстві соціальної політики очікують 3 млн одержувачів. Про це заявив заступник установи Віталій Музиченко у Facebook.

За його словами, після початку опалювального сезону люди більше звертатимуться за призначенням субсидій, про що свідчить практика минулих років.

Новини за темою: Пенсії та субсидії можна буде оформити через "Дію": Кабмін ухвалив зміни

Як повідомлялося раніше, субсидія в Україні дістанеться не кожному. Призначення цієї пільги залежить від критеріїв, що стосуються матеріального добробуту одержувача, а найголовнішим є - площа житла.

Однак, субсидія на понаднормову площу поширюється тільки в одному випадку - якщо до складу домогосподарства входять непрацездатні особи, що не працюють.

Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль пропонував Верховній Раді виділити 12 млрд гривень на субсидії з бюджету, який перевиконаний на 104%. За його словами, на сьогодні в Україні майже 3 мільйони домогосподарств, які потребують такої допомоги.

А в Мінсоцполітики зауважили, що українці відтепер можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. Пошук у реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства.