Ринок землі в Україні: Фермери зможуть отримати кредити під держгарантії

fakty.com.ua

"Укрексімбанк" визначається агентом гаранта, до функцій якого належить перевірка правильності отриманих від банків-кредиторів документів і розрахунків

Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови, якою уможливив надання кредитів під держгарантії малим фермерам на придбання землі сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

У Міністерстві фінансів очікують, що це дозволить надати підтримку малим фермерам у рамках реалізації земельної реформи. 

Зазначається, що реалізація документу дозволяє визначити механізми надання державних гарантій на портфельній основі, а також встановити вимоги до відбору банків, які матимуть право отримувати такі гарантії. 

Підкреслюється, що ним також затверджуються вимоги до позичальників та зобов’язань, за якими банки-кредитори можуть отримати забезпечення у вигляді державних гарантій.

"Укрексімбанк" визначається агентом гаранта, до функцій якого, зокрема, належить перевірка правильності отриманих від банків-кредиторів документів і розрахунків.

Новини за темою: Правила купівлі-продажу землі в Україні: Що потрібно знати, щоб законно оформити угоду

Нагадаємо, раніше ми писали, що з 1 липня в Україні запрацював ринок землі. На першому етапі землю зможуть купувати тільки громадяни України, обсяг купівлі – не більше 100 гектарів, а з 1 січня 2024 року – максимальна площа буде збільшена до 10 тисяч гектарів.