"Ощадбанк" оскаржив у Франції скасування виплати РФ 1,4 млрд доларів збитків за Крим

Фото з відкритих джерел

"Ощадбанк" оскаржив у Касаційному суді Франції рішення Апеляційного суду Парижа

Державний банк "Ощадбанк" оскаржив у Касаційному суді Франції рішення Апеляційного суду Парижа, який скасував рішення інвестиційного арбітражу за позовом до Російської Федерації щодо відшкодування 1,4 мільярда доларів збитків від окупації півострова Крим. Про це повідомляє пресслужба установи.

Як зазначається, "Ощадбанк" упевнений, що Касаційний суд Франції визнає та виправить очевидні помилки та прогалини в рішенні Апеляційного суду Парижа. Тим самим він відновить дію арбітражного рішення проти РФ, в якому йдеться про компенсацію.

"Розгляд справи щодо отримання справедливої компенсації за експропрійовані Російською Федерацією активи "Ощадбанк" в окупованому Криму постійно знаходиться в центрі уваги керівництва банку. Попри складний перебіг та безпрецедентний характер цієї справи "Ощад" використовуватиме всі наявні можливості для повного задоволення своїх справедливих вимог", - наголосив голова правління банку Сергій Наумов.

Новини за темою: Справу про привласнення мільйонів "Ощадбанку" передали до суду

Нагадаємо, 30 березня Апеляційний суд Парижа відхилив рішення Міжнародного арбітражу від 26 листопада 2018 року у справі "Ощадбанку" проти Російської Федерації щодо відшкодування збитків, завданих анексією Криму. Тоді у фінустанові завили, що "Ощадбанк" вважає таке рішення апеляційного суду з точки зору права помилковим та таким, що суперечить усталеній прецедентній практиці як у Франції, так і в інших європейських країнах.

7 червня 2021 року стало відомо, що державний банк "Ощадбанк" подав до касаційного суду Франції заяву про оскарження рішення апеляційного суду Парижа.