Окремим категоріям українців відмовлять у субсидіях: Кого це стосується

Фото з відкритих джерел

Найголовнішим є - площа житла

Субсидія в Україні дістанеться не кожному. Призначення цієї пільги залежить від критеріїв, що стосуються матеріального добробуту одержувача. Найголовнішим є - площа житла. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

"Норма житла, на яку призначається субсидія, на домогосподарство з людини становить майже 49 кв. м, і 13,65 - на кожну наступну людину. Тобто, на сім'ю з трьох осіб - близько 75 кв. У минулий опалювальний період в Україні було близько 450 тис. домогосподарств, які отримують субсидію на понаднормову площу", - йдеться у повідомленні.

Постановою, яка регламентує призначення житлових субсидій, визначено, що субсидія на понаднормову площу поширюється тільки в одному випадку - якщо до складу домогосподарства входять непрацездатні особи, що не працюють.

У таких випадках субсидії на понаднормову площу, як і в попередні опалювальні періоди, будуть нараховані автоматично на підставі інформації про склад домогосподарства та про соціальний статус його членів.

Крім того, при призначенні субсидій не враховуються житлові приміщення, що знаходяться у спільній частковій або спільній власності, або розташовані в сільській місцевості та отримані у спадок.

Новини за темою: Оновлення процедури виплат субсидій: Як українці зможуть отримати держдопомогу

Раніше повідомлялося, що в Україні субсидії хочуть отримувати близько 4,6 мільйона людей, які цього потребують. Однак з 1 вересня на них очікують деякі зміни.