Новий опалювальний сезон в Україні: Експерт назвав сферу, де можливий колапс

Віктор Скаршевський Фото з відкритих джерел

За його словами, необхідно буде закуповувати газ для садочків і шкіл

Бюджетні організації цього опалювального сезону можуть стикнутися із енергетичним колапсом. Про це під час ефіру "Першого Незалежного" заявив економічний експерт Віктор Скаршевський.

"Газ для населення. Є річні контракти, вони залишаться незмінними до 30 квітня 2022 року, потім може змінитися. Але цей опалювальний сезон люди переважно всі знаходяться на річних контрактах, для них ціна не зміниться. Вона вища, ніж торік – від 8 до 13 грн, але переважно по 8 грн без доставляння", – зазначив експерт.

За його словами, найголовніша проблема – це тепло для населення, другий момент – це тепло для бюджетних організацій - садочків та шкіл.

"Там, так, може статися колапс, тому що газ для опалення соціальної сфери потрібно буде купувати на ринку, так званому. А на ринку зараз газ коштує 25 грн, а то, якщо на біржі подивитися, то і 30 грн за кубометр", – пояснив Скаршевський.

Новини за темою: Підключення за передоплатою: Експерт назвала, чим цей опалювальний сезон відрізняється від попередніх

Як повідомлялося раніше, тарифи на комунальні послуги, а саме, на газ, електрику, опалення, рости не будуть. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Україна готова до опалювального сезону.