Ніякого ринку землі в Україні не буде, буде скупка української землі міжнародними банками, - експерт

Дмитро Василець Facebook / Дмитро Василець

Дмитро Василець підкреслив, що так званий ринок землі потрібно називати - крадіжкою української землі

Журналіст і блогер Дмитро Василець заявив, що в Україні не буде ринку землі, а буде скупка українських земель міжнародними банками та агрохолдингами. Про це він сказав в ефірі "Першого Незалежного".

"Ніякого ринку землі не буде. Буде скупка української землі міжнародними банками та агрохолдингами. І коли вони закінчать скупку, то жоден громадянин України не зможе її купити, тому що фінансово він не зможе нічого запропонувати міжнародним корпораціям і банкам. Ну от від слова зовсім, скільки б українець не старався він більше доларів не надрукує, ніж надрукували в США", - зазначив експерт.

Крім того, він додав, що так званий ринок землі потрібно називати - крадіжкою української землі.

"Тому що, коли за різаний папір у приватну власність здають українську землю, це називається - зрада національних інтересів, це називається - крадіжка в українського народу землі. Це ось так називається. Ніякого ринку немає", - резюмував Василець.

Новини за темою: В Україні запрацював ринок землі: Що важливо знати

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що після відкриття ринку землі переважне право на викуп земельної ділянки матимуть аграрії, які працюють на ньому вже багато років. У той же час всі угоди купівлі-продажу будуть перевірятися на дотримання вимог Закону.