"Не можемо дозволити собі навіть свіжі овочі". Українці розповіли, як на їхніх гаманцях відобразилося зростання цін на продукти

Овочі
pixabay.com

В Україні великодні свята ознаменувалися новим зростанням цін на продукти. Прості українці нарікають, що зараз, навесні, коли на ринках і в магазинах з'явилися свіжі овочі, і організм як ніколи потребує вітамінів, купити їх вони не можуть, оскільки ціни на продукти - просто захмарні. А зарплати та пенсії - не ростуть. Своєю думкою про це вони поділилися в передачі "Чуємо кожного".

"Звичайно на гаманці позначилося зростання цін. Ми змушені економити на всьому, навіть не можемо собі дозволити купити свіжих овочів. Переходимо на режим - як за часів дефіциту в СРСР: борщ, кисла капуста і перловка без масла", - скаржиться киянка.

"Звичайно, доводиться економити абсолютно на всьому. Благо є дача - доїдаємо домашні закрутки, хоч так викручуємося", - каже херсончанка.

"У тому, що зараз не вистачає грошей на продукти, винні особисто ті, хто голосував і обрав некомпетентного керівника держави. Я, особисто, не голосував", - заявляє житель Краматорська.

"Влада вважає, що народ, судячи з усього, дуже добре живе. При тому, що карантин, багато хто залишився без роботи, але ціни постійно підвищуються. Дивні кроки з боку держави на підтримку своїх людей", - зазначає житель Миколаєва.