Наглядова рада "Нафтогазу" може у четвер розглянути відсторонення Вітренка

з відкритих джерел

24 червня наглядова рада збереться на позачергове засідання

Наглядова рада НАК "Нафтогаз" на позачерговому засіданні 24 червня може розглянути питання відсторонення голови правління компанії Юрія Вітренка. Про проведення позачергового засідання наглядової ради повідомляє видання "Економічна правда" з посиланням на пресслужбу компанії. Там додали, що порядок денний засідання невідомий.

Про те, що на позачерговому засіданні наглядової ради "Нафтогаз" розглядатиметься питання відсторонення голови правління Юрія Вітренка, минулого тижня повідомила голова ради Клер Споттісвуд.

"Наразі я скликала позачергове засідання наглядової ради, щоб обговорити відсторонення голови правління. З метою забезпечення дотримання найвищих стандартів належного корпоративного врядування, я вважаю, що таке відсторонення відповідає інтересам "Нафтогазу" та України", - йдеться в заяві Споттісвуд.

Новини за темою: ОАСК зупинив дію припису НАЗК про звільнення Вітренка з "Нафтогазу"

Раніше повідомлялося, що голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд ініціювала відсторонення голови правління Юрія Вітренка через припис Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)