"Нафтогаз" запропонує нову ціну на газ для приватних підприємств

Нафтогаз naftogaz.com

Ринкова ціна на газ на українській біржі досягла 40 грн за куб. м.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" має намір запропонувати приватним підприємствам контракти на постачання газу з фіксованою ціною. Про це повідомив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

"Ми найближчим часом запропонуємо контракти з фіксованою ціною на довший термін і для додаткових категорій споживачів, і там ціни будуть нижчі за поточний рівень місячних цін", - зазначив він.

Раніше у "Нафтогазі" заявляли, що школи, дитячі садки та лікарні та інші бюджетні організації зможуть купити газ по 13,7 грн за кубометр. Але це без урахування податку на додану вартість та ціни транспортування.

6 жовтня ціна продажу газу в Європі досягла майже 2 тис. дол. за тисячу кубів, що є абсолютним рекордом.

Згідно з даними Української енергетичної біржі, середньозважена вартість газу на європейських хабах до кордону України досягла 40 грн за кубометр.

При цьому, для побутових споживачів у нашій країні діє річна пропозиція ціни газу від 7,96 до 13,5 грн за кубометр, а для підприємств теплокомуненерго "Нафтогаз" пропонує трирічні контракти за ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.

Новини за темою: "Нафтогаз" назвав тариф для шкіл та лікарень: Скільки треба заплатити

Раніше повідомлялося, що Державна компанія НАК "Нафтогаз" підвищила місячний тариф на газ у жовтні на 4,56 гривні порівняно з ціною у вересні.