"Нафтогаз" працює над трирічним продуктом ціни на газ, - Шмигаль

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

За його словами, це може дати ще кращі умови

Перм'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що після запровадження річного тарифу на газ для населення "Нафтогаз" працює над трирічним продуктом, який може мати ще кращі умови. Про це він розповів під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє "Економічна правда". 

За словами очільника уряду, тепер, коли в Україні повноцінно запрацював ринок природного газу, "ціна регулюється ринком, а не корупційними чиновниками чи схемами". Наступним кроком є ефективне формування ринкової ціни.

Новини за темою: Кабмін продовжив контракти з п'ятьма членами наглядової ради "Нафтогазу"

"Як ви знаєте, з 1 травня запрацював річний продукт, який встановив ціну "Нафтогазу" для населення на рівні менше 7,90 грн за куб. м. Відповідно, далі "Нафтогаз" працює над іншими продуктами, як ви і запропонували, наприклад, над трирічним продуктом, який може мати ще кращі умови, більш фіксовану і зрозумілу ціну для населення. Але також є на вибір і продукт на 1 місяць, і люди можуть обирати для себе різноманітні варіанти", - пояснив Шмигаль.

Новини за темою: Річний тариф на газ: Скільки та як платитимуть українці за блакитне паливо

Нагадаємо, на початку квітня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову, якою запроваджуються річні тарифи на газ із 1 травня 2021 року.

Згодом газова компанія "Нафтогаз України" озвучила фіксований річний тариф на газ.