Новини » Економіка Читать эту новость на русском

"Нафтогаз" попередив 500 тис. домогосподарств про зростання цін на газ

Газ
pixabay.com

Ціни зміняться з 1 грудня

ГК "Нафтогаз України", яка виконує функції постачальника "останньої надії" (ПОН), попередила, що пільгова ціна газу на рівні 7,96 гривні за кубометр для побутових клієнтів діє лише до 30 листопада. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, побутові споживачі природного газу, яких обслуговує ПОН, повинні обрати та під'єднатися до ринкового постачальника до 1 грудня 2021 року. Усі клієнти ПОН протягом 60 днів мають змінити газову компанію та укласти з нею договір.

"Наголошуємо, що ГК "Нафтогаз України" не встановлює ціну для клієнтів ПОН, вона розраховується щомісячно за спеціальною формулою, розробленою в межах Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника "останньої надії"", - йдеться в публікації.

На сьогодні ГК "Нафтогаз України" як ПОН обслуговує майже 500 тис. домогосподарств у Донецькій, Херсонській, Полтавській, Житомирській, Запорізькій, Хмельницькій, Одеській, Луганській та Тернопільській областях.

Новини за темою: Українські ПГС можуть стати "газовим сейфом" для Європи, - Шмигаль

Як повідомлялося, у листопаді газопостачальні компанії України оприлюднили місячні тарифи на газ для населення, однак більшість із них відмовилися від місячних планів, залишивши тільки річну пропозицію, яка діє з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року.