"Нафтогаз" підписав з молдавською Energocom угоду про постачання газу: Які умови

постачання газу
Фото з відкритих джерел

У документі не прописані обсяги поставок і ціни газу

НАК "Нафтогаз України" підписала з молдавською компанією Energocom угоду про постачання газу. Відповідний документ не містить фіксованих обсягів постачання і ціни газу. Про це заявили у НАК, передає "РБК-Україна".

Як зазначається, з 22 жовтня "Нафтогаз" почав брати участь у тендерних торгах на постачання газу, але поки жодних постачань в рамках цього договору не проводив.

"Ціна газу, в разі початку поставок, буде ринковою і формуватися виходячи з вартості ресурсу на хабі плюс доставка", - розповіли у компанії.

Новини за темою: "Газпром" пригрозив припинити постачання газу до Молдови

Нагадаємо, 22 жовтня у Молдові оголосили надзвичайний стан у сфері енергетики через дефіцит газу. Таке рішення на засіданні затвердив парламент. Режим надзвичайного стану дозволить обійти певні процедури, передбачені законом, щоб прискорити закупівлю газу з альтернативних джерел.

Своєю чергою, секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Україна отримала від Молдови прохання допомогти з виділенням певних обсягів газу. Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення надати цю допомогу безплатно.