"Нафтогаз" назвав тариф для шкіл та лікарень: Скільки треба заплатити

Фото з відкритих джерел

З урахуванням транспортування газу та ПДВ тариф для бюджетних установ складе 16,8 грн/куб.м

НАК "Нафтогаз України" назвав ціну на газ для бюджетних та релігійних установ. Медичним закладам та освітнім установам пропонують купувати газ за тарифом 13,7 гривень за кубометр без ПДВ та транспортування. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Згідно з повідомленням, з урахуванням транспортування газу та ПДВ тариф для бюджетних установ складе 16,8 гривень за кубометр - більш ніж вдвічі нижча за поточну місячну спотову ціну газу.

Крім того, "Нафтогаз" пропонує контракт на 15 місяців, тобто до кінця 2022 року.

"Компанія не розраховує на отримання прибутку в межах цієї пропозиції. Але для нас вкрай важливо, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно і школи, лікарні та інші бюджетні установи, громади точно були з теплом", - додали в НАК.

Новини за темою: В Офісі президента заявили, що газу цілком достатньо для опалювального сезону

Раніше повідомлялося, що у Львівській області більшість бюджетних установ, які використовують газ для опалення та гарячої води, досі не уклали договорів на постачання природного газу і тому залишаться без тепла. Під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС цю проблему визнали надзвичайною ситуацією техногенного характеру регіонального рівня.