Мінекономіки збільшило граничну ціну на бензин та дизпаливо

Фото з відкритих джерел

З урахуванням граничної торгової націнки вартість бензину не повинна перевищувати 31,6 грн за літр, дизпалива – 30,23 грн за літр

Міністерство економіки України підвищило граничну вартість бензин на 33 копійки - до 26,50 грн за літр. Про це повідомляється на сайті міністерство.

У той же час вартість дизельного палива підвищилася на 64 копійки - до 23,23 грн за літр.

З урахуванням граничної торгової націнки вартість бензину не повинна перевищувати 31,60 грн за літр, дизпалива – 30,23 грн за літр.

Як відомо, 14 травня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою до закінчення карантину ввів державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо.

Згідно з документом, встановлено рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище 7 грн за літр і бензину – не вище 5 грн за літр.

Здійснювати розрахунки зобов'язали "Нафтогаз України", який повинен їх надавати Міністерству економіки не пізніше 3 числа кожного місяця. Середні ціни на бензин і дизпаливо повинні бути оприлюднені до 5 числа кожного місяця.

Новини за темою: В ООН констатували закінчення епохи етильованого бензину

Раніше повідомлялося, що Міністерство економіки України оприлюднило дані про підвищення граничної вартості бензинів на 67 копійок – до 26,61 грн за літр, а дизельного палива – на 63 копійки до 22,32 грн за літр.