Медведчук пояснив, як і коли з українців "знімуть останню сорочку"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Українцям, яких вже встигли "порадувати" зростанням цін на газ (на думку влади, непомітним), варто готуватися до нових труднощів економічного спрямування. Сімейні бюджети жителів країни чекає підвищення цін на опалення відразу на 30-40%, вважає глава "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук.

Нагадаємо, що раніше на проблему з можливим "стрибком" цін в опалювальний сезон звернули увагу і українська влада. Вони повідомили, що "велика частина споживачів не відчує тарифних стрибків в опалювальний сезон".

Однак Медведчук впевнений у зворотному: споживачі все відчують.

"З мільйонів українців, які в нинішніх економічних умовах все ще платять за комунальні послуги, влада вирішила "зняти останню сорочку", готуючи нове підвищення оплати послуг ЖКГ, що своїми масштабами перевищує ті, що відбувалися раніше", — повідомляє пресслужба глави ОПЗЖ.

Так, при Володимирі Зеленському зростання цін на газ вже склало близько 70%, породивши хвилеподібне зростання заборгованостей за ЖКГ відразу на 32,2% (до приблизно 69 мрд гривень). При цьому влада продовжує різного роду "експерименти".

"У Києві проводиться "експеримент" з авансової оплати опалення. Вже в липні багато городян отримали платіжки з так званим авансовим платежем за опалення. В аномальну спеку киянам пропонують заплатити за гарячі батареї з розрахунку 10 гривень за квадратний метр.

І цей "експеримент" хочуть поширити на всю Україну", - зазначено на сайті "Опозиційної платформи - За життя".