Марунич: Складно очікувати від бюджету чогось нового, коли економіка в стагнації

Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич

Фото з відкритих джерел

За його словами, в кращому випадку буде економічне зростання, і то його, швидше за все, приб'є висока ціна на енергоносії

Від прийнятого Верховною Радою державного бюджету на 2022 рік складно очікувати чогось нового, в той час, як економіка країни в стагнації, яка супроводжується збільшенням чисельності безробітних і зниженням рівня життя населення. Про це заявив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Складно вимагати від Кабміну і від бюджету чогось принципово нового, коли економіка, по суті, в стагнації.

Так, це завищена цифра (на оборонку 6% ВВП, – ред.), при тому, що на освіту в кращому випадку 3,5%, а загальновідомо, що навіть в Конституції міститься норма необхідності виділення 5% ВВП. У кращому випадку в цьому році буде економічне зростання і то його, швидше за все, приб'є висока ціна на енергоносії", – сказав він відповідаючи на питання, чи вважає він дійсно реалістичним держбюджет-2022.

Новини за темою: Проєкт держбюджету-2022: Як зміниться мінімальна зарплата та прожитковий мінімум в Україні

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада в першому читанні прийняла проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік. Наступного року найважливішим пріоритетом є медики, військові та ветерани війни.