Карантинні 8 тисяч: Стало відомо, до коли подавати заявки для отримання виплат

Фото з відкритих джерел

Зробити це можна до 19 травня

Українські фізичні особи-підприємці (ФОП) та наймані працівники, які не могли працювати в "червоних" областях через карантинні обмеження, до 19 травня зможуть подати заяви для отримання допомоги від держави. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

"Цього тижня черговий транш був спрямований для виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в "червоних" зонах. Загалом на ці потреби держава направила вже 600 млн грн", - зазначив він. 

За словами Шмигаля, отримати допомогу від держави можна впродовж 30 днів із дня запровадження "червоної" зони в регіоні.

"Якщо область була віднесена до "червоної" зони протягом лютого-березня, то звернутися по фінансову допомогу можна через портал або застосунок Дія", - пояснив посадовець. 

Новини за темою: Новий порядок реєстрації ФОП: Що потрібно знати про ініціативу

Раніше повідомлялося, що в Україні почали виплачувати карантинні 8 тисяч гривень ФОПам та найманим працівникам із червоної зони карантину, що подали заявки на отримання допомоги першими.