Зеленський на параді пожартував над Януковичем та розсмішив трьох експрезидентів

скріншот

Глава держави пояснював, чому український народ є єдиним, і наголосив – кожен з регіонів дав державі важливих постатей

Президент України Володимир Зеленський на урочистостях до 30-річчя незалежності України під час промови пожартував та розсмішив присутніх другого, третього та п'ятого президентів – Леоніда Кучму, Віктора Ющенка та Петра Порошенка. Про це стало відомо під час онлайн-трансляції заходу.

Зеленський пояснював, чому український народ є єдиним, і наголосив – кожен з регіонів дав державі важливих постатей.

Спочатку глава держави подякував Рівненщині за першого президента України Леоніда Кравчука, потім – Чернігівщині за другого, Леоніда Кучму, Сумщині – за третього, Віктора Ющенка.

Коли черга дійшла до Донеччини, Зеленський зробив паузу і подякував східному регіону України за Леоніда Бикова – талановитого митця, та за спортсмена зі світовим ім'ям Сергія Бубку.

У цей час присутні очікували, що Зеленський скаже про президента-втікача – Віктора Януковича, і серед глядачів почався сміх.

Жарт розвеселив Порошенка, Ющенка, Кучму та інших присутніх на святкуванні.

При цьому про Порошенка Зеленський також не згадав.

"Рівненщина подарувала нам першого президента України, Чернігівщина – другого, Сумщина – третього. Донеччина… подарувала нам Леоніда Бикова і Сергія Бубку! Луганщина – Володимира Даля, Кіровоградщина подарувала Карпенка Карого і Кропивницького, а з ним – і театр.

Житомирщина – Лесю Українку та поезію, Полтавщина – Миколу Лисенка та Оперу", – наголосив Зеленський.

Новини за темою: День Незалежності України: Що варто знати про нашу країну та її історію

Нагадаємо, раніше Посол Європейського Союзу Матті Маасікас привітав Україну з 30-ю річницею незалежності українською мовою. Він зазначив, що наша країна долала численні перешкоди, а незаконна анексія Криму Росією та агресія під проводом Росії на сході досі залишаються надзвичайним викликом.