В Ірані понад сто разів переривали трансляцію матчу АПЛ через жіночі ноги

Помічниця арбітра Шан Мессі-Елліc, через яку припиняли трансляцію Reuters

Зображення помічниці арбітра заміняли на вид стадіону

На іранському державному телеканалі понад сто разів переривали трансляцію матчу АПЛ "Тоттенхем" - "Манчестер Юнайтед". Про це повідомляє Daily Mail

Як зазначається, робили це навмисно, щоб не показувати помічницю арбітра Шан Мессі-Елліс. Вона працювала на полі й була вдягнена в шорти до колін та гетри. 

При цьому додається, що таким чином намагалися у будь-який спосіб уникнути зображення жінки. 

Стало відомо, що щоразу, коли помічниця арбітра з'являлася в кадрі, телекомпанія показувала панорамний вид стадіону "Тоттенхем" і закутки міста. Уже наприкінці матчу один із коментаторів навіть пожартував щодо ситуації, яка склалася. Він висловив надію, що футбольним фанам сподобалося шоу про географію. 

"Телевізійні цензори були вражені присутністю жінки-рефері в шортах. Їх рішення перетворило гру на насмішку. Цензура закладена в ДНК Ісламської Республіки Іран. Ми не повинні нормалізувати цю практику. Це не наша культура. Це ідеологія репресивного режиму", - пояснила група My Stealthy Freedom, яка виступає проти дискримінаційних гендерних законів в Ірані. 

Новини за темою: Відео дня: У Бразилії пташка знесла яйце прямо на полі під час футбольного матчу


Раніше повідомлялося, що довелося переривати матч Ліги Європи між "Гранадою" та "Манчестером Юнайтед" через те, що на поле несподівано вибіг голий чоловік