В Індонезії порушників маскового режиму стали класти в труни

Індонезія
Фото з відкритих джерел

Це робилося для того, щоб порушники задумалися про наслідки своїх дій під час пандемії

В Індонезії місцева влада та волонтери вдалися до незвичайного способу боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє місцеве видання Jakarta Post.

Так, в місті Проболінго в провінції Східна Ява, 50 торговців місцевого ринку покатали в катафалку. Це сталося після того, як торговці виявилися без масок під час перевірки. Їм видали засоби індивідуального захисту і повантажили в катафалк.

Повідомляється, що в спеціальному автомобілі знаходиться порожня труна "для перевезення тіл загиблих від COVID-19". Деяких також намагалися покарати - на три місяці порушників зобов'язували прибирати ринки та чистити каналізаційні траншеї.

У столиці Індонезії Джакарті порушників поміщали в бутафорські труни. Їх можна було безперешкодно фотографувати, а порушнику при цьому дозволялося закривати обличчя. Однак незаконну ініціативу припинили представники місцевої влади.

Глава агентства Будха Новіа закликав покарати порушників відповідно до діючих правил. Також він додав, що штрафів і покарань у вигляді соціальної роботи досить, щоб змусити мешканців дотримуватися протоколів охорони здоров'я, спрямованих проти поширення коронавирусу.

Новини за темою: У МОЗ назвали умову скасування маскового режиму

Раніше повідомлялося, що у Туркменістані громадян, яких затримали за порушення маскового режиму і які не можуть сплатити штраф, поліція примусово відправляє збирати 20 кг бавовни за день.