В австралійському зоопарку птах навчився повторювати дитячий плач. Відео

Лірохвіст зумів відтворити дитячий плач Скріншот з відео

Попри те, що зоопарк уже рік закритий через коронавирус, пернатий навчився ідеально імітувати крики людського немовляти

В австралійському зоопарку птах лірохвіст (Menura novaehollandiae), на ім'я Ехо, навчився повторювати дитячий плач і сирени евакуації. Про це повідомляє зоопарк Taronga Zoo у своєму Twitter.

Зазначається, що лірохвіст навчився імітувати досить багато тривожних звуків.

Попри те, що зоопарк уже рік закритий через коронавирус, Ехо навчився ідеально імітувати крики людського немовляти.

"Сперечаємося, ви не очікували цього тривожного дзвінка! Наш лірохвіст Echo володіє дивовижною здатністю відтворювати різні звуки, в тому числі дитячий плач!" – розповіли співробітники зоопарку у своєму блозі.

Ехо вперше почав видавати звуки плачу дитини близько року тому, розповідають служителі.

"Я можу тільки припустити, що він підслухав цей звук у наших гостей. Очевидно, він працював над своїм співом під час ізоляції", – сказала керівниця підрозділу Таронга з птахів Лінн Голебіовські.

"Є два інших звуки, які він видає і які він недавно дізнався. Один – це звук електродрилі, який лячно точний, другий – наша пожежна сигналізація. У нього навіть є повідомлення "евакуюють зараз", – зізналася Голебіовські.

Цікаво, що сірінкс чудових лірохвостів – голосовий орган співочих птахів – достатньо простий в порівнянні з іншими співочими птахами.

Він складається всього з трьох пар м'язів замість чотирьох і вважається відносно примітивним.

У дикій природі пісні лірохвостів більше відповідають навколишньому середовищу тих чагарників, в яких вони мешкають – в основному це пісні інших птахів, які дізнаються від інших лірохвостів.

"Це означає, що певна варіація їхніх пісень передається не тільки від батьків до нащадків, як генетично успадкована риса, але також від братів і сестер і не пов'язаних між собою особин через кілька поколінь. Навіть за десятиліття практично немає змін у репертуарі", – розповіли австралійські вчені.

Новини за темою: Собака метеоролога увірвався на знімальний майданчик під час прогнозу погоди. Відео

Нагадаємо, раніше в американському штаті Флорида зафіксували на камеру спробу алігатора з'їсти квадрокоптер, який, як видно з ролика, вибухнув у нього в пащі.