В Аргентині футболіст забив переможний м'яч, коли їв банан

Марсело Діас Фото з відкритих джерел

"Банановий" гол став єдиним та переможним за матч

Під час матчу 19-го туру чемпіонату Аргентини "Расинг" - "Індепендьєнте", півзахисник вирішив піти на перекус, коли забив переможний гол. Відповідне відео опублікував у Twitter.

Згідно з повідомленням, у другому таймі виникла пауза, під час якої півзахисник "Расинга" Марсело Діас почав їсти банан. Коли гра продовжилася, чилієць не перестав їсти і навіть розіграв штрафний з бананом в руці.

Наголошується, що футбольний матч завершився перемогою "Расинга" з рахунком 1:0 і саме 33-річний Діас забив єдиний гол на 86-й хвилині.

Нагадаємо, в грудня 2019 року в Майамі на виставці сучасного мистецтва Art Basel Miami Beach банан, приклеєний до стіни скотчем, продали за 120 тис. доларів.

Через кілька днів художник Девід Датун з'їв роботу італійського художника Мауріціо Каттелана, яка була продана більш ніж за сто тисяч доларів.