"У цьому снігопаді винен я": Садовий із лопатою вийшов розчищати вулиці Львова. Фото

Снігоприбиральна техніка не може впоратися з великою кількістю снігу, який випав у місті

Міський голова Львова Андрій Садовий вийшов на вулиці міста, щоб допомогти комунальникам розчищати дороги від снігу. Про це йдеться на сайті Львівської міської ради, а також на Facebook-сторінці Садового. 

Зазначається, що у Львові випало понад 30 сантиметрів снігу, з яким не може впоратися жодна снігоприбиральна техніка. 

"Я знаю, що у цьому снігопаді винен в першу чергу я як міський голова. Це правило, яке я сам встановив, і тільки так воно має працювати. Але все ж давайте не забувати про співвідповідальність за своє майно і побут. Як мешканець Львова я вчора і сьогодні разом зі сім'єю розчистив територію біля свого будинку. В такій ситуації це нормально, і так може зробити кожен", - заявив Садовий. 

Міський голова закликав мешканців міста, ОСББ, всіх власників бізнесу та інших організацій вийти на вулиці та прибрати сніг біля своїх офісів, магазинів, кафе та будинків. Крім того, Садовий попросив власників автомобілів не паркуватись на проїжджих та пішохідних зонах, щоб не ускладнювати прибирання.

Новини за темою: У Києві через снігопад водіїв закликали не користуватися власними авто

За попередньою інформацією, сніг засипатиме Львів до кінця тижня.

Нагадаємо, протягом 8 лютого сильні снігопади накрили майже всю територію України, зокрема, рух транспорту було обмежено на понад 20 дорогах у семи областях.