У небі над Токіо помітили гігантську голову. Відео

На створення цього арт-об'єкта витратили близько трьох років

У Токіо відвідувачі парку Йойогі і жителі сусідніх будинків стали свідками незвичайного явища - в небі над містом літала 20-метрова людська голова. Відповідне відео опублікувало агентство HNK.

Варто зазначити, що це була соціальна акція. Вона пройшла в Токіо 16 липня.

Зокрема, проліт гігантської повітряної кулі у вигляді людської голови був організований місцевою владою спільно з групою сучасних художників "Me" напередодні Олімпійських ігор.

На створення цього арт-об'єкта витратили близько трьох років. 

В якості особи для літаючої голови художники використовували зовнішність реальної людини, чия особистість зберігається в таємниці. Всього в спеціальному кастингу брали участь більше тисячі чоловік з усіх куточків планети - серед них були як немовлята, так і ті, кому вже виповнилося 90 років.

Голова літала над містам з ранку і до самого вечора.

Автори цього проекту висловили надію, що їх робота змусить оточуючих задуматися про співіснування людей у світі.

Новини за темою: Нові види спорту, трибуни без глядачів та склад української збірної: Особливості Олімпійських ігор-2020

Як повідомлялося, раніше організатори Олімпійських ігор в Токіо змінили процедуру вручення нагород у зв'язку з пандемією COVID-19. Цього року заборонені рукостискання та обійми, а спортсмени самі надягатимуть собі на шию переможні медалі.

Також стало відомо, що для нагородження атлетів на Олімпійських іграх-2020 у Токіо виготовили медалі з незвичайного матеріалу. Переможні медалі для олімпійців зроблені з сировини перероблених старих смартфонів і планшетів.