У Китаї подружжя відправило свою дочку на безлюдний острів

Pixabay

Батьки дівчинки вибрали такий метод виховання через її погану поведінку

Подружня пара з китайської провінції Шаньдун залишила свою 13-річну дочку на безлюдному острові через погану поведінку. Про це повідомляє NewsBeezer.

Згідно з повідомленням, дитину, кинуту на безлюдному острові, виявив місцевий рибалка. Чоловік почув, як дівчинка кличе на допомогу і відразу викликав співробітників поліції.

Як з'ясувалося, дівчинка провела в повній самоті на острові два дні і змушена була розвести багаття, щоб не замерзнути.

Правоохоронці повернулися з дівчинкою додому і дізналися, що, на думку її батьків, вони вибрали цілком адекватний метод виховання дочки, яка їх не слухає. 

Зокрема, пара заявила, що їхня дочка постійно просила їжу, погано вчилася і в підсумку кинула школу.

Також батьки додали, що зробили це, щоб навчити труднощам життя і виживати за допомогою своїх умінь. Мати дитини стверджує, що просто боялася, що через характер та не досягне успіху в житті.

"Хоча люди вважають нас жорстокими, дочка дуже змінилася за останні два дні. Тепер вона готова розмовляти з незнайомими людьми, чого раніше не могла", – сказали батьки дівчинки.

У поліції Китаю методи подружжя по вихованню дитини піддали критиці і закликали не слідувати їхньому прикладу.

Новини за темою: Біля островів Теркс і Кайкос у Вест-Індії виявили човен з тілами 20 осіб

Раніше повідомлялося, що берегова охорона США врятувала з безлюдного острова на Багамах трьох громадян Куби, які виживали на ньому 33 дні. Щоб вижити двоє чоловіків і жінка харчуючись кокосами.