Зазначається, що після розіграшу штрафного удару м'яч після передачі футболіста відскочив до штрафного майданчика, де повз пробігала собака.

У підсумку м'яч від собаки рикошетом відскочив у ворота, що викликало неймовірний захват на трибунах серед уболівальників.

Такий гол зарахований не був – за правилами футболу, в момент торкання м'яча під час матчу не футбольними командами, а суддею або іншими об'єктами, котрі приймають участі в матчі, матч повинен бути зупинений і призначений вільний удар або спірний м'яч.

Однак у коментарях жартуюють, що такого нападника обов'язково потрібно заявити на наступний матч, адже собака відмінно відкрилася під передачу і замкнула навіс, що змогли б зробити не всі професійні футболісти в даному епізоді.

Новини за темою: Собака метеоролога увірвався на знімальний майданчик під час прогнозу погоди. Відео

Нагадаємо, раніше ми писали, що в австралійському зоопарку птах лірохвіст (Menura novaehollandiae), на ім'я Ехо, навчився повторювати дитячий плач і сирени евакуації. Попри те, що зоопарк уже рік закритий через коронавирус, пернатий навчився ідеально імітувати крики людського немовляти.