Новини » Курйози Читать эту новость на русском

У Чернігові патрульний на вокзалі вимагав від чоловіка їсти пиріжок в масці

пиріжок
Фото з відкритих джерел

Правоохоронець підійшов до чоловіка, коли той їв пиріжок, і почав казати, що не можна бути без надягнутої маски у громадському місці

У Чернігові патрульний вимагав від чоловіка, який їв пиріжок у приміщенні вокзалу, надягти маску. Випадок, судячи з оприлюдненого відео, стався в залі очікування залізничного вокзалу обласного центру.

До чоловіка, який їв пиріжок, підійшов патрульний і почав вимагати, щоб той надів маску, оскільки перебуває у громадському місці.

Чоловік спочатку попросив поліцейського представитися, а потім зробив зауваження, що той не є уповноваженою особою. Патрульний пояснив, що відвідувач вчиняє адміністративне правопорушення – перебуває у громадському місці без надягнених засобів індивідуального захисту – маски або респіратора.

Чоловік відповів, що оскільки його не ознайомили з текстами законодавчих актів, то і показувати свої документи він не буде. Зі слів учасника розмови, він працює юристом.

"Я не можу їсти в надягненій масці. Який закон це забороняє?" – сказав він поліцейському.

Розмова завершилася тим, що поліцейський обмежився попередженням та пішов.

Новини за темою: У Блюсселі "Хлопчика, що пісяє" одягли у захисний медичний костюм та маску

Раніше повідомлялося, що у Лос-Анджелесі відомого американського актора та продюсера Брюса Вілліса попросили покинути магазин через відсутність у нього маски.