За словами прессекретарки місцевої поліції Ірени Сейферт, тиждень тому на Вацлавській площі чоловік у неповній поліцейській формі підійшов до правоохоронців і попросив їх допомогти йому встановити особу людини, яка мала бути затримана. Справжні поліцейські запідозрили, що щось не так.

"Неохайна та неповна форма, дуже нестандартне прохання і запах алкоголю спантеличили поліцейських. Саме тому вони попросили чоловіка показати посвідчення. Його відповідь їх не здивувала – він сказав, що забув його вдома",
– розповіла вона.

Тоді псевдополіцейський продиктував свої дані, але щоб перевірити їх, потрібно було їхати до відділку. Тому вони пішли туди разом. На місці виявилося, що чоловік у формі не працює у поліції та не має жодного стосунку до правоохоронних органів.

Врешті він зізнався, що час від часу переодягається у форму поліцейських чи патрульних, аби безкоштовно їздити громадським транспортом.

Оскільки таке використання офіційної форми спецслужб є правопорушенням, справу чоловіка передали на розгляд до адміністративного органу. Що йому загрожує – наразі невідомо.

Новини за темою: Іспанські поліцейські їздять по вулицях і дають концерти під вікнами, щоб люди на карантині не сумували. Відео

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі неповнолітній хлопець у формі поліцейського патрулював місто. Юним правоохоронцем був 17-річний Микола, який вирішив одягнути форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті.