У британському Брістолі 70 жінок "одружилися" з деревами. Відео

Фото з відкритих джерел

Вони зробили це, щоб врятувати від вирубки парк

У британському місті Бристоль на острові Спайк група із 70 жінок "одружилися" з деревами, щоб захистити парк від вирубки та зашкодити забудовнику. Про це пише Daily Mail.

Церемонія пройшла в парку трейлерів з оркестром і всією весільною атрибутикою. Жінки були в сукнях різних народів світу і тримали в руках малюнки своїх "наречених".

Активісток на подібний крок надихнув рух мешканок індійського села Мандал зі штату Уттар Прадеш, які в 1974 році врятували дерева, обнявши кожне з них перед початком вирубки. Вони клялися померти за дерева, чим зупинили вирубку.

Законно шлюби не були оформлені, і організатори урочистості заявили, що це більшою мірою заклик до влади. Міська влада поки не відреагувала на весілля, але і не затвердила остаточно заявку від забудовників на будівництво 166 будинків на території майданчика для трейлерів Baltic Wharf, де ростуть дерева.

Новини за темою: У Росії поліція розігнала мітинг сніговиків, ніхто не вцілів

Раніше повідомлялося, що вперше в історії Канади річка отримала статус фізичної особи та дев'ять людських прав, серед яких право на судовий позов. Такий юридичний казус ініціювали екологи з метою захистити річку Мегпай від зазіхань енергетичної компанії.