На Алясці обрали найтовстішого ведмедя. Фото

Twitter Katmai National Park

Ним вчетверте став 25-річний самець Отіс

У Національному парку Аляски і заповіднику "Катмай" титул найтовстішого ведмедя у четвертий раз отримав 25-річний самець на прізвисько Отіс. Про це йшлося у Twitter заповідника.

Як зазначається, ведмідь вже отримував цей титул у 2014, 2016 і 2017 роках.

Однак, вага переможця не називається. Голосування відбувалось онлайн з 29 вересня по 5 жовтня. За результатами, у фіналі за Отіса проголосувало 51 320 людей, а за його опонента Волкера — 44 384.

Проте, The Washington Post писав, що Отіс — не найвгодованіший ведмідь в парку. Перше місце йому дали за старання, адже він почав відʼїдатися пізніше за всіх — сім тижнів тому.

А у Національному парку додали, що Отіс також є одним із найстаріших ведмедів заповідника, у нього немає двох зубів, усі решта "сильно зношені".

"У пік сезону ми бачили, як ведмеді ловлять 40+ лососів на день (хоча частіше 20 лососів). А якщо ви підрахуєте, що в кожному лососеві до нересту приблизно 4 500 калорій, то це вже багато їжі!" — повідомив парк.

За інформацією CNN, товсті ведмеді прекрасно почуваються у "Катмаї", особливо на річці Брукс — це один з найбільших "спусків" лосося, коли він мігрує вгору за течією і відкладає яйця на руслах річок. А у Бристольській затоці на Алясці, де розташована частина парку, бурих ведмедів більше, ніж людей.

Як відомо, ведмеді в національному парку відгодовуються, перш ніж впадати в зимову сплячку, коли їм доводиться жити за рахунок своїх жирових запасів. Чим товщий ведмідь, тим здоровішим він вийде зі сплячки. За даними парку, самці бурих ведмедів важать від 300 кг, а коли вони впадають в сплячку, вага може підстрибнути і до 500 кг. Дорослі самки зазвичай важать приблизно на третину менше.

Новини за темою: В Барселоні на співачку Шакіру під час прогулянки напали дикі кабани і викрали її сумку

Нагадаємо, що раніше у Німеччині фірма з Кобурга випустила спеціальну партію плюшевих ведмедиків Ангела Меркель, яка завершує свої повноваження на посаді глави уряду ФРН. Іграшки висотою у 40 сантиметрів коштують 189 євро.