Росіянин назвав сина Маркетингом, щоб стати батьком Маркетингу

Дмитро Банчуков із Маркетингом Банчуковим Instagram / Дмитро Банчуков

На роль хрещеного дитини чоловік запропонував кількох маркетологів

У російській Пензі фахівець із маркетингу Дмитро Банчуков назвав свого сина Маркетингом. Про чоловік повідомив на своїй сторінці в Instagram.

За словами Банчукова, завдяки такому імені сина його можна називати батьком Маркетингу. "Вирішили назвати сина Маркетинг. Тепер я офіційно батько Маркетингу", – написав росіянин, оприлюднивши фото свідоцтва про народження дитини.

Крім того, чоловік додав, хрещеним батьком його сина міг би стати хтось із відомих маркетологів, серед яких американський економіст Філіп Котлер, російський бізнесмен Ігор Манн та інші. "Хрещений батько Маркетингу теж круто звучить", – ідеться в повідомленні Банчукова.

Новини за темою: В Україні дозволили змінювати по батькові

Нагадаємо, в травні поточного року в канадської співачки Граймс та американського інженера Ілона Маска народився син, якого вони назвали X Æ A-12 Musk, проте не повідомили, як вимовляється ім'я, а лише зазначили, що це невідома змінна, літак та штучний інтелект.

Згодом Маск пояснив, як читається ім'я його новонародженого сина. Тоді він зазначив, що  ім'я X Æ A-12 читається так само, як і пишеться: "Ікс Еш Ей-Твелв".