Президента Бразилії госпіталізували після 10 днів гикавки

Президент Бразилії Жаїр Болсонару MercoPress

Жаїр Болсонару отримає "консервативне клінічне лікування", що означає, що його не будуть оперувати

Президента Бразилії Жаїра Болсонару госпіталізували після 10 днів хронічної гикавки. Про це повідомляє Associated Press.

Як зазначається, 66-річного очільника країни доправили у госпіталь Збройних сил в столиці Бразилії, де він отримає "консервативне клінічне лікування", що означає, що його не будуть оперувати.

Протягом останніх тижнів Болсонару кілька разів публічно говорив, що страждає через гикавку.

Зокрема, 7 липня в інтерв'ю Radio Guaiba президент сказав: "Прошу вибачення у всіх, хто мене слухає, тому що я вже п'ять днів гикаю".

Жаїр Болсонару припустив, що причиною його безперервної гикавки можуть бути ліки, які прописали йому після стоматологічної операції.

До слова, у Бразилії більше половини жителів країни виступають за введення процедури імпічменту президента Жаїра Болсонару, оскільки, на їхню думку, голова країни не впорався з боротьбою проти коронавірусу. Тоді як сам Болсонару заявив, що його країна практично перемогла епідемію коронавірусу COVID-19, а журналісти приховують успіхи влади.

Новини за темою: Президент Бразилії осоромився, прийнявши карлика за дитину та взявши його на руки

Раніше повідомлялося, що президента Бразилії Жаїра Болсонару оштрафували за порушення карантинних обмежень під час заходу в Сан-Паулу. Президента та його супровідників оштрафували на 552 бразильських реали (приблизно $108) за відсутність масок та ігнорування соціальної дистанції.