Працівники Посольства Канади одягнули на роботу форму української збірної з футболу

Посольство Канади Фото з відкритих джерел

Вони побажали гарної п'ятниці та наголосили, що форма української збірної - це їхній новий дрескод

Працівники Посольства Канади в Україні вирішили прийти на роботу у формі української збірної з футболу. Про це посольство повідомило у на своїй сторінці у Twitter.

Працівники побажали гарної п'ятниці та наголосили, що форма української збірної - це їхній новий дрескод.

"Новий дрескод в посольстві Канади в Україні? Гарної всім п'ятниці!" - ідеться у дописі.

Посольство Канади Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, раніше в УАФ зробили заяву, що одностайно затвердили нові футбольні символи України, зокрема офіційний статус надано гаслу "Слава Україні! - Героям слава!".

Це стало відповіддю на рішення УЄФА стосовно того, що вітчизняні спортсмени мають видалити зі своєї форми напис "Героям слава!". Його асоціація ухвалила під тиском російської сторони.

Як відомо, на минулих вихідних Українська національна збірна презентувала форму, у якій виступатиме на "Євро-2020". Зокрема, зазначалося, що синьо-жовті матимуть на одязі зображення карти України разом з окупованим Кримом і всім відомі гасла – "Слава Україні!" і "Героям слава!".

Новини за темою: Євро-2020: Збірна України збирається грати у формі з гаслом "Героям слава!"

В УЄФА наголосили, що нова форма збірної України затверджена організацією і наша команда зможе грати в ній на Євро-2020.

Однак, це викликало незадоволення в РФ. Російський футбольний союз (РФС) звернувся до УЄФА з вимогою перегляду рішення щодо форми збірної України на "Євро-2020".