Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Після дезінфекції у Раді зникли порівняльні таблиці до "земельного" закону, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич
Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Восьма частина, мабуть, була знищена під час дезінфекції"

У Верховній Раді, де перед засіданням проводили дезінфекцію, зникли порівняльні таблиці до проєкту закону про відкриття ринку землі. Ймовірно, їх знищили під час дезінфекції.

Таке жартівливе припущення під час третього за сьогодні позачергового засідання Верховної Ради України висловив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Нестор Шуфрич, звертаючись до головуючого – першого заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

"Шановний головуючий, у мене буде прохання: я так розумію, що була проведена перед нашим засіданням дезінфекція зали, – зникли порівняльні таблиці до цього закону. У мене була власна, сьома частина, а от восьма частина, яку ми зараз розглядаємо, мабуть, була знищена під час дезінфекції", – жартома припустив Нестор Шуфрич.

Нардеп звернувся з проханням до Руслана Стефанчука, щоб той, коли оголошуватиме поправки, говорив, про що саме ця поправка, щоб можна було з пам’яті її коментувати.

Нестор Шуфрич також звернув увагу головуючого на засіданні про необхідність близько 19-ї години поміняти народним депутатам захисні маски.

Новини за темою: Рада відкрила ринок землі: Як проходило третє позачергове засідання парламенту 30 березня

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.