Паливна криза у Британії: 20 водіїв переслідували вантажівку, думаючи, що це бензовоз

Фото з відкритих джерел

Велика Британія переживає велику паливну кризу через нестачу водіїв бензовозів

Через паливну кризу у Великій Британії місцеві водії вимушені стояти у величезних чергах на АЗС, що також не дає гарантії, що їм все-таки вдасться заправитися. А нещодавно 20 водіїв у повному відчаї переслідували на трасі великий танкер, думаючи, що це бензовоз. Про це повідомляє BBC.

Ймовірно, вони сподівалися, що приїхавши на заправку разом із ним, точно зможуть отримати свою порцію палива, проте на них чекало розчарування. Проїхавши чимало миль услід за вантажівкою, вони прибули не на АЗС, а на будівельний майданчик. Виявилося, що танкер перевозив не бензин, а 44 тонни будівельного розчину.

Водій вантажівки Джонні Андерсон розповів, що не одразу зрозумів, що його переслідують. Але в якийсь момент він звернув увагу, на те, що за ним їдуть близько 20 автомобілів, але ніхто з них його не обганяє. Врешті, коли чоловік звернув наліво на дорогу, яка вела до будівельного майданчика, усі машини повернули за ним.

Коли Джонні зупинився біля в'їзду на майданчик, він почув сигнали цих автомобілів. Водій подумав, що з його вантажівкою щось не так, і йому про це повідомляють, тож вийшов із машини.

Чоловік попереду колони опустив вікно і запитав мене, на яку заправку я їду. Я відповів, що не їду туди, і у мене немає бензину. Тоді він сказав: "Ви могли б зупинитися, і сказати нам, що ви не бензовоз", – розповів водій танкера.

Спершу він не міг повірити у серйозність водіїв, які справді його переслідували. Джонні вважає цю історію доволі кумедною, через те, що його вантаж не є небезпечним. Проте він зауважив, що водії бензовозів мають певні посадові інструкції, і коли бачать, що їх переслідують, повинні повідомляти про це поліції.

Новини за темою: Енергетична криза у Великій Британії: Чому об'єднане королівство стикнулося з дефіцитом бензину

Раніше повідомлялося, що у Глазго, в Шотландії, стався курйозний випадок з офіцеркою, яка лише нещодавно почала працювати у поліції. Близько півночі вона вийшла з відділку, щоб вирушити додому, але помітила у небі підозрілий об'єкт.