"А котику моєму піску привезете?": Миколу Тищенка висміяли за "покращення" пісочниць у Києві

Микола Тищенко Facebook/Микола Тищенко

Народний депутат зайнявся благоустроєм міста для виборців, але його знову висміяли

Народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко похвалився в соцмережах благоустроєм на дитячих майданчиках в Києві. Він організував підвезення піску у Святошинському районі, в якому його обрали до Верховної Ради. Відповідні фото політик опублікував у Facebook.

"Станом на сьогодні наша команда вже встигла покращити майже 30 адрес. Якщо ви зверталися до нас, але нового піску ще не отримали, не хвилюйтеся – скоро він буде на ваших дитячих майданчиках! Веземо все в порядку черги та тримаємо на постійному контролі цей процес", – написав у дописі Тищенко.

Судячи з фото, робітники не дуже старалися, коли вивантажували пісок. На фото він навалений недбалою купою, ледве покриває дно пісочниці, а місцями і зовсім нагадує курган.

Роблячи таку добру справу, він ніяк не очікував критики. Але користувачів мережі дуже розсмішило те, з якою помпою народний депутат хвалиться своєю роботою. Миколу Тищенка назвали "міцним господарником" і попросили додати лебедів з шин, полагодити кнопку в ліфті і привезти ще піску – але вже для домашнього кота.

Коментарі під дописом Миколи Тищенка Facebook/Микола Тищенко

Також депутату радять засипати пісочниці гречкою, відомим київським "атрибутом" для завоювання прихильності виборців.

Коментарі під дописом Миколи Тищенка Facebook/Микола Тищенко

Новини за темою: Дві квартири в Києві, 9 жіночих сумок та 11 елітних годинників: Тищенко подав декларацію

Раніше повідомлялося, що народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко після поїздки в маршрутному таксі спустився в Київський метрополітен. В такий спосіб політик, швидше за все, хотів показати себе виборцям.