Киянин подав до суду на Кабмін з вимогою безкоштовно забезпечити його масками

Фото з відкритих джерел

Чоловік переконаний, що уряд повинен забезпечувати пільговиків засобами захисту на час карантину

Киянин подав у суд на Кабінет міністрів України з вимогою безкоштовно забезпечити його медичними масками на період карантину, введеного через епідемію коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК). 

"Суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом жителя столиці до Кабінету Міністрів України. Позивач вважає незаконними дії Уряду щодо незабезпечення його медичними масками в період карантину та просить суд це визнати", - йдеться у повідомленні. 

Так, чоловік переконаний, що відмова у наданні йому медичних масок є протиправною. Зокрема, він обґрунтував це тим, що пільгові категорії громадян на час карантину повинні забезпечуватися лікарськими засобами та виробами медичного призначення безкоштовно.

Зазначається, що ОАСК ухвалив розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання заплановано на 30 жовтня 2020 року.

Новини за темою: Чернівці планують подати до суду на Кабмін через потрапляння в червону зону

Нагадаємо, раніше до Окружного адміністративного суду Києва подали позов проти Китаю, Офісу президента України, Кабміну, МОЗ, Міністерства соцполітики, СБУ, Офісу Генпрокурора та колишніх українських міністрів через поширення коронавірусу COVID-19.