Хотів навести лад у місті: У Запоріжжі затримали підлітка у формі поліцейського

Фото з відкритих джерел

Службовий одяг у хлопця довелося все-таки вилучити

У Запоріжжі неповнолітній хлопець у формі поліцейського патрулював місто. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. 

"У Запоріжжі патрульні отримали виклик про конфлікт із поліцейським. Коли інспектори прибули на місце, то дуже здивувалися – перед ними був молодий хлопець у поліцейському однострої та заявник", – йдеться в повідомленні. 

Як виявилося, юним правоохоронцем був 17-річний Микола, який вирішив одягнути форму поліцейського, щоб допомогти навести лад у рідному місті. 

При цьому додається, що хлопець дійсно піклується про Запоріжжя та нерідко повідомляє поліцейським про правопорушення, які помічає навколо. 

"Звичайно, цивільним одягати форму поліцейського заборонено, адже це є правопорушенням. Форму вилучили, а з батьками підлітка буде проведено роботу", – пояснили у поліції. 

Однак, правоохоронці дуже раді такою зацікавленістю юнака у професії та планують і далі спрямовувати його у прагненні до знань. 

Юний поліцейський МВС України

Новини за темою: У Києві жінка накинулася на поліцейського і побила його мітлою. Відео

Раніше повідомлялося, що у Львові нетверезий водій пропонував поліцейським ковбасу замість документів. Потім він прийняв її за гроші та поклав у гаманець.