Байден під час виступу згадав про Трампа і перехрестився. Відео

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Президент США порівняв кандидата у губернатори Каліфорнії від республіканців Ларрі Елдера з Дональдом Трампом

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден схрестив руки на грудях, коли згадав про свого попередника Дональда Трампа. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, дивний жест американський лідер зробив, коли згадував про кандидата у губернатори Каліфорнії від республіканців Ларрі Елдера, заявивши, що той – "клон Трампа", якого не можна допускати до влади.

"Він (Ларрі Елдер, – ред.) – клон Трампа. Чи можете ви уявити його губернатором цього штату? Не можна допустити, щоби це сталося. Як ви знаєте, торік я боровся на виборах проти справжнього Дональда Трампа", – сказав Байден і перехрестився. Прихильники відповіли на такий жест сміхом.

Як відомо, Джо Байден у рамках візиту в американський штат виступає на боці чинного глави Каліфорнії, демократа Гевіна Ньюсона.

До слова, Байден здобув перемогу на виборах, ставши першим за майже 30 років кандидатом, який переміг на виборах чинного президента. Він також став найстарішим президентом в історії США.

Новини за темою: Загубив маску в кишені: Байден потрапив у ще один конфуз

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден в черговий раз запнувся і випадково нецензурно вилаявся під час виступу.