Замах на життя Шефіра: На Київщині обстежують понад 430 га лісу

Відпрацьовуються найближчі до місця скоєння злочину населені пункти та шляхи відходу стрілка

У Київській області правоохоронці обстежують понад 430 гектарів лісу у справі замаху на життя першого помічника президента України Сергія Шефіра, під час якого постраждав його водій. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

"Поліція Київщини разом із Національною гвардією та працівниками ДСНС зараз обстежують понад 430 гектарів лісу та відпрацьовують найближчі до місця скоєння злочину населені пункти. Працівники ДСНС розпочали огляд найближчих водойм, підключилися водолази", – зазначили у відомстві.

Своєю чергою, оперативники карного розшуку та слідчі продовжують збір аналітичної інформації, опитують свідків, перевіряють можливі шляхи відходу стрілка, відпрацьовують транспортні засоби, які пересувались у радіусі місця скоєння злочину.

Крім того, повідомляється, що вилучені з місця обстрілу гільзи скеровано для проведення відповідних експертиз.

Новини за темою: Зеленський зробив заяву про замах на Сергія Шефіра. Відео

Нагадаємо, вчора, 22 вересня, близько 10:00 в машину першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра зробили постріли автоматною чергою. В автомобіль потрапило понад 10 куль.

В результаті інциденту, постраждав водій першого помічника президента. Сам Шефір не постраждав.

За фактом обстрілу автомобіля відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією замах на вбивство двох і більше осіб згідно зі ст. 115 Кримінального кодексу України.

Пізніше голова Нацполіції Ігор Клименко розповів, що поліція розглядає як основні версії обстрілу автомобіля Шефіра – замах з метою тиску на керівництво держави та дестабілізацію політичної ситуації. У тому числі розглядається версія за участю спецслужб іноземних держав.

В Офісі президента розцінюють обстріл автомобіля першого помічника президента – як замах на його життя. Сам напад пов'язують з активною політикою глави держави

Згодом перший помічник президента України Сергій Шефір особисто прокоментував замах на себе. Він вважає, що основною метою замаху на нього було залякати вищі ешелони влади.