Замах на Шефіра: Поранений водій у стабільному стані, загрози життю немає

Страна.ua

Операція пройшла стандартно, без ускладнень. Всі поранення були в ногу, пацієнт був у свідомості

Водій Сергія Шефіра Олександр Іванько, який постраждав під час обстрілу автомобіля, знаходиться в стабільному стані. Про це повідомив головний лікар "Феофанії" Ігор Семенов на брифінгу, передає "РБК-Україна".

"Пацієнт Олександр Іванько був доставлений швидкою допомогою... Я можу сказати тільки одне – медична допомога йому була надана в повному обсязі, стан його стабільний, загрози для життя немає. Він знаходиться в одному з відділень інтенсивної терапії", – розповів медик.

За його словами, щодо пацієнта не вживалися реанімаційні заходи. Операція пройшла стандартно, без ускладнень. Семенов уточнив, що всі поранення були в ногу, пацієнт був у свідомості.

Новини за темою: У Нацполіції назвали основні версії обстрілу автомобіля Шефіра

Нагадаємо, сьогодні, близько 10:00 в машину першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра зробили постріли автоматною чергою. В автомобіль потрапило понад 10 куль.

В результаті інциденту, постраждав водій першого помічника президента. Сам Шефір не постраждав.

Згодом перший помічник президента України Сергій Шефір прокоментував замах на себе. Він вважає, що основною метою замаху на нього було залякати вищі ешелони влади.